Wysyłki i zwroty towaru

Wysyłki towaru

1. Produkty w wiekszosci przypadków są wysyłane  w przeciagu 24 godzin od daty zaksiegowania środków na koncie i dostarczne przez kuriera DPD bezposrednio od producenta. Na życzenie klienta przesyłamy na podany adres e-mail numer śledzenia paczki.

2. Koszt wysyłki obejmuje pakowanie produktu i koszt transportu. Koszt wysyłki jest stały nie zaleznie od wqagi towaru. Nie ma mozliwości łączenia dwóch zamówien w jedna wysyłkę, koszt wysyłki naliczny jest do kazdego zestawu osobno.

3.Paczkę przed podpisaniem należy sprawdzić czy nie posiada uszkodzeń , jezeli takowe są prosimy o otworzenie paczki przy kurierze i obejrzenie czy towar nie został uszkodzony. Wszelkie uszkodzenia i braki należy zgłosić do nas w przeciagu 48 godzin od czasu podpisanie odbioru towaru. Po upływie tego czasu reklamacja nie bedzie uwzgledniona.


4. Czas dostawy towaru to 3-5 dni roboczych od chwili zaksięgowania środków na koncie. Moto.hord.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóznienia zwiazane z transportem przez kuriera oraz od warunków nie zależnych od nas.

moto.hord.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za nie odebrany towar od kuriera.

5. W przypadku nie odebrania towaty moto.hord.pl zastrzego sobie prawo do naliczenia opłaty za koszty zwrotu towaru do producenta.

Zwroty towaru

Klient ma prawo zwrotu towaru w przeciagu 14 dni kalendazowych bez podania przyczyny zgodnie z artykułem 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. z 24 czerwca 2014r).

Szczegułowe warunki dostepne są w regulaminie sklepu.