Znana na świecie i renomowana firma DELKEVIC zaufała nam i powierzyła opiekę nad dystrybucją swoich produktów w Polsce. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wysokim standardom sprzedaży narzuconymi nam przez producenta oferując Ci części  motocyklowe, w tym m.in. znakomite:

tłumiki  motocyklowe
pełne wydechy motocyklowe
kolektory motocyklowe
chłodnice motocyklowe
rozruszniki  motocyklowe

felgi motocyklowe
koła motocyklowe
lampy motocyklowe
reflektory motocyklowe
owiewki motocyklowe
panele i plastiki motocyklowe
pokrywy silnika
podnóżki i mocowania

 

 

Tłumiki motocyklowe

Wydechy motocyklowe Delkevic wykonane są z najwyższej jakości materiałów aby zapewnić zarówno wspaniały wygląd jak i wytrzymałość.Tłumiki motocyklowe wykonane są w kilku wersjach wykończenia - carbon, najwyższej jakości stal nierdzewna oraz tytan. Tłumiki motocyklowe Delkevic gwarantują najwyższą jakość wykończenia, wspaniały dzwięk, zwiększenie doznań z jazdy motocyklem, najlepszą proporcję ceny do jakości.
Większość tłumików Delkevic jest dopuszczonych do używania na drodze publicznej jednakże posiadają możliwość usunięcia tzw. zabójcę dzwięku tłumika ( dopuszczalne tylko na torze wyścigowym ).Dzięki ręcznemu wytwarzaniu tłumików ze zwróceniem uwagi na detale udało się osiągnąć piękny głęboki dzwięk nawet przy najwyższych obrotach silnika.
Wszystkie serie tłumików testowane są na hamowni Dyno dzięki czemu zachowana jest charakterystyka, moc a w większości przypadków jej wzrost nawet o 10 KM. Po założeniu wydechu nie jest wymagane strojenie motocykla dzięki temu iż każda seria wydechów jest strojona do standardowych ustawień silnika z danego modelu.
Na układy wydechowe udzielana jest w zależności od rodzaju produktu dożywotnia lub 12 miesięczna gwarancja producenta.Chłodnice motocyklowe

Chłodnice marki Delkevic wykonane są z najwyższej jakości aluminium oraz zachowują punkty mocowania jak w oryginalnej chłodnicy. Dostępne są również chłodnice o zwiększonej pojemności środka chłodzącego bardzo ważne w sporcie motocyklowym. Szczegóły w poszczególnych kategoriach Na chłodnice udzielana jest 12 miesięczna gwarancja producenta

 

Felgi motocyklowe

 

Aluminiowe felgi motocyklowe (do motocykli Honda, Kawasaki, Yamaha, Suzuki) marki Delkevic są alternatywą dla oryginalnych felg. Felgi motocyklowe Delkevic posiadają znak DOT czyli certyfikat departamentu transportu i są produkowane z zachowaniem takich samych tolerancji i specyfikacji jak w felgach oryginalnych oferowanych przez producentów motocykli.

 

Lampy motocyklowe

 

Lampy motocyklowe Delkevic są kopia oryginalnych seryjnych lamp. Reflektor wykonany jest w technologii flat beam (płaskie światło) dzięki czemu może być stosowane w ruch prawo jak i lewostronnym czyli we wszystkich krajach. Zestawy nie zawierają żarówek.

 

Owiewki motocyklowe

Owiewki do motocykli i panele motocyklowe Delkevic wykonane są metodą modelowania natryskowego plastiku ABS.