Kim jesteśmy?


Ludzie obsługujący Twoje zamówienie to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem związanym z rynkiem motocykli, diagnostyką i ich naprawą. Potwierdzają to stosowne certyfikaty wydane przez producentów motocykli.

Tak jak Ty jesteśmy również motocyklistami. Wiemy więc jakie są bolączki motocyklistów w momencie awarii, jak często istnieje problem z dostępem do wysokiej jakości części motocyklowych po niewygórowanych cenach.

Nasze doświadczenie

Wiemy jaką frajdę sprawia fakt posiadania wyjątkowego egzemplarza motocykla wyposażonego w ponadprzeciętne podzespoły nadające motocyklowi indywidualny charakter, wygląd i brzmienie. Jeśli tłumiki motocyklowe, pełne układy wydechowe do motocykli, ich konfiguracja, rodzaj zastosowanego materiału, konstrukcja stanowią dla Ciebie temat w którym chciałbyś zasięgnąć porady, oferujemy kontakt z naszym ekspertem - Technikiem Kawasaki z wieloletnim doświadczeniem w Autoryzowanym serwisie Kawasaki, Suzuki, Aprilia, MV Agusta, Benelii, Husqvarna w UK, posiadający Certyfikaty - ATA Automotive Technician Accreditation wydanym przez IMI - British Institute of Motor industry, K-Tech Master wydany przez Kawasaki UK, współpracownikiem firmy DELKEVIC w UK oraz z jednym z techników Delkevic-Racing Team Grzegorzem Fedorowicz

Tłumiki motocyklowe

Znana na świecie i renomowana firma DELKEVIC zaufała nam i powierzyła opiekę nad dystrybucją swoich produktów w Polsce. Od wielu lat staramy się sprostać wysokim standardom sprzedaży narzuconymi nam przez producenta oferując doskonałe tłumiki motocyklowe, kompletne wydechy motocyklowe, kolektory motocyklowe, boksy kolektorów.
   

Wydechy motocyklowe

Tłumiki motocyklowe Delkevic których jesteśmy jedynym oficjalnym wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku wykonane są z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić wspaniały dźwięk, wygląd i wytrzymałość. Tłumiki motocyklowe wykonane są w kilku wersjach wykończenia - karbon, najwyższej jakości stal nierdzewna, powłoka ceramiczna oraz tytan. Większość tłumików Delkevic jest dopuszczonych do używania na drodze publicznej jednakże posiadają możliwość usunięcia tzw. DB-Killer’a ( dopuszczalne tylko na torze wyścigowym ).Dzięki ręcznemu wytwarzaniu tłumików ze zwróceniem uwagi na detale udało się osiągnąć piękny głęboki dzwięk. Wszystkie serie tłumików testowane są na hamowni Dyno dzięki czemu zachowana jest charakterystyka, moc, a w większości przypadków jej wzrost nawet o 10 KM.


Zespół sklepu moto.hord.pl