Części motocyklowe Delkevic 

moto.hord.pl  części motocyklowe i tuning motocykli stał  się nowym oficjalnym dealerem i dystrybutorem firmy DELKEVIC w Polsce

 

Kim jesteśmy?


Ludzie obsługujący Twoje zamówienie to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem związanym z rynkiem motocykli, diagnostyką i ich naprawą. Potwierdzają to stosowne certyfikaty wydane przez producentów motocykli.

Tak jak Ty jesteśmy również motocyklistami. Wiemy więc jakie są bolączki motocyklistów w momencie awarii, jak często istnieje problem z dostępem do wysokiej jakości części motocyklowych po niewygórowanych cenach.

 

Tuning  motocykli

Wiemy jaką frajdę sprawia fakt posiadania wyjątkowego egzemplarza motocykla wyposażonego w ponadprzeciętne podzespoły nadające motocyklowi indywidualny charakter, wygląd i brzmienie. W dziale FAQ możesz zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami eksperta. W razie, gdybyś nie znalazł tam odpowiedzi na nurtujące Cię wątpliwości, masz  tam do dyspozycji formularz kontaktowy z ekspertem - Technikiem Kawasaki z wieloletnim doświadczeniem w Autoryzowanym serwisie Kawasaki, Suzuki, Aprilia, MV Agusta, Benelii w UK, posiadający Certyfikat ATA Automotive Technician Accreditation wydanym przez Kawasaki UK, współpracownikiem firmy DELKEVIC w UK oraz z jednym z techników Spooner-Racing Team Grzegorzem Fedorowicz

Części motocyklowe

Dlaczego  my?

Znana na świecie i renomowana firma DELKEVIC zaufała nam i powierzyła opiekę nad dystrybucją swoich produktów w Polsce. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wysokim standardom sprzedaży narzuconymi nam przez producenta oferując Ci części motocyklowe, w tym m.in. znakomite tłumiki  motocyklowe i chłodnice.
   

Tłumiki  motocyklowe

Tłumiki motocyklowe Delkevic których jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku wykonane są z najwyższej jakości materiałów aby zapewnić zarówno wspaniały dźwięk, wygląd i wytrzymałość. Tłumiki motocyklowe wykonane są w kilku wersjach wykończenia - carbon, najwyższej jakości stal nierdzewna oraz tytan. Większość tłumików Delkevic jest dopuszczonych do używania na drodze publicznej jednakże posiadają możliwość usunięcia tzw. zabójcę dzwięku tłumika ( dopuszczalne tylko na torze wyścigowym ).Dzięki ręcznemu wytwarzaniu tłumików ze zwróceniem uwagi na detale udało się osiągnąć piękny głęboki dzwięk. Wszystkie serie tłumików testowane są na hamowni Dyno dzięki czemu zachowana jest charakterystyka, moc a w większości przypadków jej wzrost nawet o 10 KM. To się nazywa prawdziwy tuning motocykla! Na układy wydechowe udzielana jest w zależności od rodzaju produktu dożywotnia lub 12 miesięczna gwarancja producenta.

Jeśli oryginalne części motocyklowe lub wysokiej jakości części zamienne do Twojego motocykla są dla Ciebie obiektem pożądania  umożliwiamy Ci zamówienie ich bez wychodzenia z domu. Jeśli masz wątpliwości co do zamawianej części nasz ekspert z wieloletnim doświadczeniem i stosownymi certyfikatami służymy Ci pomocą. Skorzystaj w tym celu z narzędzi sklepu umożliwiających komunikację z nami.
  

Zespół sklepu moto.hord.pl
Części  motocyklowe - tuning motocykli