Tłumiki motocyklowe Delkevic

Ludzie obsługujący Twoje zamówienie to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem związanym z rynkiem motocykli, diagnostyką i ich naprawą. W związku z tym możesz liczyć na fachową pomoc i wyjaśnienia przed dokonaniem zakupu, oraz pomoc merytoryczną po zakupie.

Możemy pochwalić się już ponad 10 letnią współpracą i dystrybucją w Polsce produktów Delkevic, w skład których wchodzą m.in.

Tłumiki motocyklowe ze stali nierdzewnej

Tłumiki o długości m.in. 200mm, 225mm, 320mm, 350mm, 450mm, 550mm w wariantach okrągłym, owalnym, trójowalnym z końcówką tradycyjną oraz ściętą typu slush cut. Tłumiki w większości przypadków posiadają grawer z logo producenta. Z uwagi na  dbałość o detale w procesie produkcji, jakość użytych materiałów i wieloletnie doświadczenie wyprodukowane tłumiki motocyklowe cechuje doskonała jakość, piękny wygląd, przyjemny basowy dźwięk, bezawaryjność, co przekłada się na niezmienne i wieloletnie zadowolenie naszych klientów.

Karbonowe tłumiki motocyklowe

Wydechy motocyklowe karbonowe oferowane są w takich samych wariantach jak tłumiki motocyklowe ze stali nierdzewnej. Cechuje je przede wszystkim mniejsza waga oraz charakterystyczny ciemny wygląd. Jak sama nazwa wskazuje wyprodukowane są z włókien węglowych. Wnętrze tłumika, dyfuzory, db killer, wejścia i wyjścia wykonane są ze stali. Klienci dokonujący zakupu w tym wariancie materiałowym kierują się zwykle wyglądem tłumika, ponieważ jego ciemny kolor często lepiej pasuje do motocykla.

W naszej ofercie znajdziesz również tłumiki motocyklowe ceramiczne oraz tytanowe.

Kolektory wydechowe do motocykli

Kolektory wydechowe produkowane przez Delkevic są zamiennikami oryginałów. Zwykle komplet zawiera wszystko co niezbędne do montażu (obejmy, uszczelki, pasta itp). Należy jednak upewnić się przed zakupem w opisie produktu czy wymienione elementy stanowią komplet z kolektorem. W wielu rozwiązaniach dostępne są różne warianty, np 4 w 2, 4 w 1 (cztery w dwa, cztery w jeden), wersje de-cat itp. Najczęściej spotkać można w sklepie kolektory wydechowe wykonane ze stali nierdzewnej.

W naszej ofercie znajdziesz również tłumiki motocyklowe ceramiczne oraz tytanowe.


Nasze doświadczenie


Wiemy jaką frajdę sprawia fakt posiadania wyjątkowego egzemplarza motocykla wyposażonego w ponadprzeciętne podzespoły nadające motocyklowi indywidualny charakter, wygląd i brzmienie. Jeśli tłumiki motocyklowe, pełne układy wydechowe do motocykli, ich konfiguracja, rodzaj zastosowanego materiału, konstrukcja stanowią dla Ciebie temat, w którym chciałbyś zasięgnąć porady, oferujemy kontakt z naszym ekspertem - Technikiem Kawasaki z wieloletnim doświadczeniem w autoryzowanym serwisie Kawasaki, Suzuki, Aprilia, MV Agusta, Benelii, Husqvarna w Wielkiej Brytanii, posiadający Certyfikaty - ATA Automotive Technician Accreditation wydanym przez IMI - British Institute of Motor industry, K-Tech Master, wydany przez Kawasaki UK, współpracownikiem firmy DELKEVIC w UK oraz z jednym z techników Delkevic-Racing Team Grzegorzem Fedorowiczem

Wyłączna dystrybucja w Polsce


Znana na świecie i renomowana firma DELKEVIC zaufała nam i powierzyła opiekę nad dystrybucją swoich produktów w Polsce. Od wielu lat staramy się sprostać wysokim standardom sprzedaży narzuconymi nam przez producenta, oferując doskonałe tłumiki motocyklowe, kompletne wydechy motocyklowe, kolektory motocyklowe, boksy kolektorów.

Tłumiki motocyklowe Delkevic, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić wspaniały dźwięk, wygląd i wytrzymałość. Tłumiki motocyklowe wykonane są w kilku wersjach wykończenia - karbon, najwyższej jakości stal nierdzewna, powłoka ceramiczna oraz tytan. Dzięki ręcznemu wytwarzaniu tłumików, ze zwróceniem uwagi na detale udało się osiągnąć piękny głęboki dźwięk. Poszczególne tłumiki motocyklowe w wariantach zastosowań w poszczególnych modelach motocykli, testowane są na hamowni Dyno, dzięki czemu zachowana jest charakterystyka, moc, a w większości przypadków jej wzrost nawet o 10 KM.

Zespół sklepu moto.hord.pl